Myślisz, że zrzuciłaś wagę? Clenbuterol aktualne opinie

0
474
ćwiczenia na nadwage
Rate this post

Najnowsze badanie mówi, że większość z nas nie wie, ile tak naprawdę waży i czy nasza waga ostatnio się zmieniła. Jeśli twoje dżinsy są bardziej obcisłe niż zwykle, nie przerzucaj winy na swoją suszarkę do ubrań clenbuterol. 

Clenbuterol aktualne opinie-Najnowszy artykuł

Artykuł opublikowany w Preventive Medicine pokazuje, że wielu Amerylanów nie wie, czy oni przybierają na wadze, czy tracą ją. Większość z 385 416 uczestników badania wskazała na utratę wagi między 2008 a 2009 rokiem, gdy tak naprawdę oni przybrali na wadze (zwykle około funta). Badaczy z  University of Washington  w Seattle przestrzegają, że Clenbuterol chociaż ta liczba może wydawać się małą, te niezauważone prybranie na wadze może z czasem się zwiekszać.

„Nawet przybranie 10 funtów w ciągu dekady może spowodować nadwagę lub otyły wskaźnik BMI, oraz zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpenia różnych przewlekłych chorób”, wyjaśnia Alissa Rumsey, RD z NewYork-Presbyterian Hospital Weill Cornell Medical Center, która nie pracowała nad badaniem.

To błędne przekonanie o clenbuterol wadze może mieć katastrofalne skutki dla krajowych wskaźników otyłości, jak również. To błędne przekonanie o wadze może mieć również katastrofalne skutki dla krajowych wskaźników otyłości.zrzucanie nadwagi21

Podczas badania krajowe występowanie otyłości wzrósło z 26 procent do 26,5 procent, podczas gdy osoby wskazały na utratę wagi w ciągu tego samego okresu.  Badacze szacują, że jeśli ocena własnej wagi przez clenbuterol uczestników badania byłaby prawidłowa, krajowy poziom występowania otyłości spadłby o 2 procent.

Prawdopodobieństwo wskazania przybrania na wadze było wysokie w przypadku  mężczyzn i kobiet  poniżej 40 lat. Afroamerykanie, rdzenni Amerykanie, Latynosi, aktywni i byli palacze, osoby nie ćwiczące z chorobami przewlekłymi lub z niedostatecznym snem, oraz osoby bez ubezpieczenia zdrowotnego również mieli wysokie prawdopodobieństwo wskazania nadwagi. Badaczy mówią, że kobiety częściej niż mężczyźni  notowały przybranie na wadze, może dlatego, że kobietom bardziej zależy na wadze.

„Ponieważ wydaje się, że wielu Amerykanów nie zdaje sobie sprawy ze swojego przybrania na wadze i faktycznie wierzą, że tracą oni na wadze, mogą nie być oni zmotywowani do angażowania się w czynności uzdrawiające,” napisali naukowcy w badaniu. „Trzeba dołożyc więcej starań, aby pomóc osobom i społecznościom osiągnąć te cele.”

Nie jest to pierwsze badanie, które ujawniło clenbuterol tendencję do błędnego szacowania wagi, a nawet wręcz kłamstwa o dietach. Kobiety są winne nie tylko nieuznania małych przyrostów wagi, jak pokazuje badanie opublikowane w styczniu w Journal of Women’s Health. Jedna trzecia zbadanych kobiet nie zauważyła 4.5-funtowego zwiększenia wagi w ciągu 6 miesięcy, podczas gdy jedna czwarta nie zauważyła przeciętnego zwiększenia o 8.8 funtów.

Wydaje się również, że kobiety mogą cieszyć siebie clenbuterol małymi słodkimi kłamstewkami na temat własnej diety. Badanie 3000 brytyjskich kobiet, opublikowane w styczniu ujawniło, że kobiety kłamią na temat własnej diety zarówno siebie, jak innym 474 razy w roku, czyli 9 razy tygodniowo. Najczęstsza wymówka? „To była tylko mała część”, następnie „Zjem duży obiad, więc nie będę jadła dużo po tym.

Zanim obudzisz się pewnego dnia i nie będziesz w stanie założyć swoje obcisłe dżinsy, zapoznaj się z poniższym:

  • Waż się raz w tygodniu. Rumsey mówi, że clenbuterol aktualne opinie nie trzeba ważyć się codziennie, wystarczy robić to raz w tygodniu. Wybierz czas i trzymaj się go dla precyzyjnego pomiaru.
  • Zwracaj uwagę na to, jak pasuje do ciebie odzież. Jeśli jest trochę bardziej obcisła, niż kiedyś, to może być czas na małe zmiany w wadze.
  • Śledź za swoimi calami. Stare powiedzenie „mięśnie ważą więcej niż tłuszcz” było wielokrotnie używane jako wymówka dla małych przyrostów wagi. Jak dowiedzieć się, co się dzieje naprawdę? Zmierz swoją talię, uda, biodra i biust z taśma mierniczą z tkaniny i następnie śledź za swoimi pomiarami. Jeśli mocno ćwiczysz na siłowni, najprawdopodobniej zobaczyć przyrost wagi tam, zanim pojawi się na skali.
  • Zmierz swoją tkankę tłuszczową. Innym clenbuterol sposobem dowiedzieć się, czy twój wysiłek przynosi efekty jest pomiar tkanki tłuszczowej która jest bardziej wiarygodnym wskaźnikiem zdrowia, niż sama waga.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ