Kokos to cud na odchudzanie

0
2189
Rate this post

Czy wiesz, że kokos może być bardzo korzystny jako naturalne zdrowe odchudzanie? Wiedząc, jakie są zalety kokosa pomoże schudnąć w sposób naturalny.

Kokos jest idealny na odchudzanie

Olej kokosowy jest jedynym olejem na którym powinieneś gotować, ponieważ jest jedynym, który nie utlenia się po podgrzaniu. Olej kokosowy pomaga schudnąć, zapobiega chorobom tarczycy zaburzeniom sercowo-naczyniowym, takim jak niedoczynność tarczycy tak powszechna dzisiaj wśród kobiet. olej kokos

Kokos jest praktycznie jedynym pokarmem zawierającym kwas tłuszczowy o krótkim łańcuchu, który w odróżnieniu od innych tłuszczów, nie potrzebuje enzymu trzustkowego  i żółci do trawienia, co czyni go idealnym dla osób, którym zostaną usunięte pęcherzyki żółciowe i mają trudności z trawieniem tłuszczów, albo w ogóle dla osób z problemami trawiennymi lub problemami wątroby.

W szpitalach kwasy tłuszczowe o krótkim łańcuchu są na ogół wprowadzane są dla pacjentów, którzy wymagają specjalnej diety.

Olej kokosowy jest bogaty w kwas laurynowy ma właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Mleko matki zawiera 56% kwasu laurynowego i dominuje tam tłuszcz.

Kokosowe korzyści

kokosKokos jest wyjątkowo pożywnym jedzeniem, które daje wiele korzyści, takich jak pomoc w walce i zapobieganie chorobom, a nawet pomóc schudnąć naturalnie, bez ponownego przyrostu masy ciała. Miąższ kokosowy jest szczególnie polecany dla osób z metabolizmem żywności białkowej dla swojej wysokiej zawartości białka.

Wyspiarze zawsze mają w wielkim poważaniu kokosa dla jego profilaktycznych i leczniczych właściwości, zwłaszcza dlatego, że są bogate w kwas laurynowy, przeciwwirusowe , przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze testowany środek .

Kokosy zawierają wysoki poziom tłuszczów nasyconych, że wbrew powszechnemu przekonaniu jest to konieczne dla optymalnego żywienia tłuszczy. Istnieją trzy różne rodzaje tłuszczów nasyconych i kokosy zawierają najzdrowszy rodzaj: kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha, które pomogą Ci rzeczywiście schudnąć, jednocześnie zwiększając swoje zdrowie.
Liczne kokosowe kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha (MCFA) są łatwo trawione i są wykorzystywane w różny sposób przez ciało, niż inne tłuszcze. Podczas gdy inne tłuszcze przechowywane są w komórkach organizmu,  MCFA w oleju kokosowym są wysyłane bezpośrednio do wątroby, gdzie jest natychmiast przekształcany w energię. Tak bardzo, że kiedy jesz kokosa i olej kokosowy organizm wykorzystuje je natychmiast do produkcji energii zamiast przechowywać je w postaci tłuszczu w organizmie.

Kokos przyspiesza przemianę materii

Dzięki temu szybko i łatwo wchłonąć obciążenie trzustki, wątroby i układu pokarmowego i rozjaśniając olej kokosowy może przyspieszyć metabolizm, co jest niezbędne do utraty wagi. A ponieważ olej kokosowy rzeczywiście przyspiesza przemianę materii, twoje ciało będzie spalać więcej kalorii dziennie, powodując utratę masy ciała i zwiększenie energii i witalności.

Z drugiej strony, w wielu badaniach wykazano, odwrotny wpływ nienasyconych tłuszczów z nadmierną zawartością kwasów omega-6, jak rzepak, sezam, słonecznik, kukurydza i innych olejów roślinnych, mogą przyczynić się do niedoczynności tarczycy lub obniżyć przemianę materii. Orzechy kokosowe są bogate w białko i ubogie w węglowodany. Są one także źródłem kwasu foliowego, wszystkich witamin B i minerałów, takich jak wapń, magnez i potas.  kawalki kokosa

Pokarmy zawierają dwa rodzaje węglowodanów: strawne i niestrawne. Strawne węglowodany są złożone z cukru i skrobi i kalorii. Błonnik jest niestrawnym węglowodanem i tym samym nie dostarcza kalorii. Miąższ kokosowy składa się głównie z niestrawnego włókna z olejem i wodą.

Włókno działa jak miotła, zamiata substancje odpadowe z jelita poprzez przewód pokarmowy łatwiejsze trawienie i optymalne funkcjonowanie układu trawiennego. Ponieważ błonnik nie jest trawiony, nie dodaje żadnych kalorii w diecie.

Podobne właściwości dają tabletki na odchudzanie, wspomogą więc proces rozpoczęty przez kokos. Polecam zapoznanie się z artykułem na ten temat – kliknij tutaj.

Procesy potrzebne, aby schudnąć

Badano około 14gr dodatkowych próbek błonnika dziennie (w ilości około ćwierć kubka mąki kokosowej) związany jest ze spadkiem 10% kalorii, co powoduje spadek masy ciała.

Są to jedne z zalet błonnika:

  • Ułatwia optymalną pracę serca i układu odpornościowego
  • Poprawia proces trawienia
  • To ułatwia lepsze trawienie
  • Pomaga wchłaniać witaminy i minerały
  • Pomaga detoksykacji organizmu
  • Utrzymuje poziom cholesterolu w zdrowych poziomach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ